Greenist’ten sürpriz bahar indirimi: %12

Şehirden uzaklaşmanın en kısa yolu Greenist’te bahar indirimle geldi. Greenist, metrekaresi 5.030 TL’den başlayan fiyatlarla kat bahçeli ya da dubleks bir eve kolaylıkla kavuşma olanağı sunuyor.rn

Okunma Sayısı: 1265
Tarih: 17.03.2017 11:09

Doğayla iç içe ve aynı zamanda şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist, 2017 baharına özel olarak, %12 indirim kampanyası başlattı. Hiç uzaklaşmadan İstanbul’u ve her gün yeşile uyanma keyfini bir arada sunan, üstelik bunu pek çok farklı seçenekle gerçekleştiren Greenist evleri bahara özel fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. 

İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Basın Ekspres-Güneşli bölgesinde yer alan Greenist’in sunduğu en önemli avantajlardan biri, geniş kat bahçelerine ve teras seçeneklerine sahip olması. Daireleri hem ön hem arka cepheden kuşatan ve tüm katlara yayılan yemyeşil bahçeler ve teraslar dışında, 14 bin metrekareye ulaşan peyzaj alanları da Greenist’i benzerlerinden ayrıştırıyor. Kentin merkezinde olmasına karşın, aynı zamanda küçük bir korunun bitişiğine konumlanan Greenist Evleri, tüm bu olanaklar sayesinde sakinlerine açık havada geçirilecek uzun mevsimler ve bol bol oksijen vadediyor.

Kaynak: Emlak Haber Sayfası


Etiketler: Basın Ekspres - Güneşli - Greenist -

Diğer Projeler haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak